Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valószínűleg nem leszek...

Valószínűleg nem leszek népszerű a kérdéssel, de vissza lehet váltani 30/75-ös Gestomixről 20/75-re?

Figyelt kérdés

Korábban mindig is a 20/75-t szedtem (lassan 8 éve), azonban volt gyógyszer alatt 1 hét barnázásom, ami ugye a progeszteronhiányt jelenti. Emiatt a doki megemelte az adagot, vagyis az erősebb 30/75-öt írta fel, amit február óta szedek. A barnázás nem tűnt el csak lecsökkent 3-4 napra. Azonban azt vettem észre, hogy mióta ezt szedem sokkal gyakrabban van migrénes fejfájásom/rohamom. Tegnap kellett bevennem az első gyógyszerem a menzesz után, amit az erősebből vettem be de azon gondolkoztam, hogy lehet a hónapban a gyengébbre kellene visszaváltanom. Nem tudom mikor jutok el nőgyógyászhoz legközelebb.(Annyiszor van ez az erős fejfájás hogy szinte félek időpontot kérni már fodrászhoz is, hogy nehogy aznap legyen baj és le kelljen mondanom...)

Elnézést ha butaságot kérdezek és tudom hogy a hormonos dolgokkal nem kéne szórakozni, tényleg csak kétségbe vagyok esve. Még a mai nap igyekszem elérni egy nőgyógyászt, csak lesz egy hetem ahol fontos értekezleteim lesznek minden nap és pl. onnan sem akarok hiányozni.

Kérem csak normális válaszok érkezzenek, ha valaki csinált már ilyesmit vagy tud róla bővebb információt, köszönöm!



2019. máj. 3. 10:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Hívd fel a dokit,azt telefonon is el tudja mondani,hogy egyáltalán lehet-e.
2019. máj. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!