Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehet a menstruációt...

Hogy lehet a menstruációt siettetni? (Előrébb hozni. )

Figyelt kérdés

Szóval bizonyos sportrendezvényen szeretnék részt venni meghatározott napon. De várható, hogy akkor megjön, vagy még meglesz, ilyesmi.


Mit lehet tenni, enni, csinálni, bármi, hogy kapkodja magát, és mielőbb elkezdődjön, s legyek túl rajta a program előtt?

(Olyasmit hallottam régen, hogy citromevéssel lehet késleltetni talán? De nekem pont az ellenkezője kell....))


2019. máj. 5. 07:40
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

Barátnőm hasonló okból siettette az övét. Forró (tényleg forró) vizes palackot tett a hasa aljára és amiatt jött meg.

Elmondani elmondtam neked, de el kell mondjam a következményeket is: rendkívül fájt a hasa következő hónapokban és ha jól tudom kimaradt egy hónap és ha nemi életet élsz ez elég stresszes lehet, mert azt hinnéd terhes vagy. Barátnőm azt mondta, soha többet, inkább használ tampont és elviseli.

2019. máj. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló tabletta
2019. máj. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hm. Tabletta felejtős :), a forró vizes palack meg furi. Hát le nem fogom égetni a beleimet. :) De valami normál hőfokú, de mégis melegvizes cucc, lehet jó ötlet, lehet benne valami...


MOndjuk elsősorban étkezésre gondoltam, vagy addig is olyan mozgásra, ami elősegíti, bár lehet hülyeséget beszélek, és ilyn nincs.:)

2019. máj. 5. 08:33
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ehetsz citromot, nem lesz haszna, max. gyomorsavat csinálsz. Nincs ilyen.
2019. máj. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%
Persze, a meleg víztől majd előbb jön meg a menstruációd....
2019. máj. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A citrom pont késlelteti azt felejtsd el és börmennyire is hülyeségnek tünik nekem mindig bevált

Próbálj gyömbért, és fürdőzz kádban hosszan

2019. máj. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!