Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért csíp és fàj a hüvelyem...

Monita096 kérdése:

Miért csíp és fàj a hüvelyem szex közbe és utána?

Figyelt kérdés
3 éve szedek fogamzásgátlót. Amikor szexelni akarunk párommal mindig attól rettegek hogy csípni és fájni fog a hüvelyem szex közben és utàna is illetve a pisi csíp utána meg fáj a hüvelyem. Ezért már nem akarok szexelni párommal. Nem tudom hogy mit tegyek.Gyógyszer előtt nem voltak ilyen tűneteim. Szóltam a nőgyógyásznak írt fel másik gyógyszert de úgy se lett jobb. Anyósom szerint pszichésen is lehetnek ilyen tűneteim. Szerinte hasznàljunk sikósítot. Már tehetetlennek érzem magam. Nem akkarom, hogy párom elhadjon illetve hogy ez miatt tönkre menjen a kapcsolatom. Párommal 4 éve vagyok együtt. Szeretném ha ez a helyzett minél előbb megoldodna.

2019. máj. 5. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Meg is vizsgált a nőgyógyász, biztos a fogamzásgátlótól van?

Mert ez simán lehet valamilyen fertőzés is pl: bakteriális, vagy felfázás

2019. máj. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd abba a foggátló szedését, védekezzetek máshogy. Ha elmúlik utána, akkor a gyógyszer miatt van. Nőgyógyász kivizsgált rendesen?
2019. máj. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fogamzasgatlotol kialakulhat fertőzés. Ha nem múlik el a sokadik kezelés utan se akkor hagyd abba a fogamzasgatlot.
2019. máj. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!