Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciszta eltűnhet?

Ciszta eltűnhet?

Figyelt kérdés

Március 21-én mindkét petefészkemen találtak egy cisztát, a bal oldali nagyobb. (Kaáli-ban voltunk első konzultáción, ott derült ez ki.)

A következő menstruáció után kontorll uh-on voltam, ahol kiderült nem tűnt el a ciszta.

Kaptam Provera-t, amit 10 napig kellett szednem.

A mostani menstruáció alkalmával sem tűnt el egyik ciszta sem (05.02-án voltam a 2.kontroll uh-on), így műtétre kerül a sor, mert nem reagálnak semmire a ciszták.


Műtét miatt nőgyógyászhoz kell időpontot kérnem, aki az uh vizsgálat és a vérvételi eremdményem birtokában (ma voltam vérvételen) majd ad egy időpontot valamikorra.


Előfordulhat, hogy amíg eljutok a nőgyógyászhoz, vagy majd a műtéti időpontra, addig esetleg mégis eltűnnek a ciszták? Vagy ezek már tényleg maradnak?


Válaszokat előre is köszönöm


34/N


2019. máj. 6. 11:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha legalább egy méretet írtál volna.. na meg azt, hogy milyennek írják le a cisztát.

Egy 4-5 centis, egyrekeszű, tiszta bennékű ciszta simán eltűnhet. Egy dermoid meg sose fog eltűnni, ha nem veszik ki, max jól megnő.

2019. máj. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!