Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Okozhatja a műtét?

Cetan kérdése:

Okozhatja a műtét?

Figyelt kérdés
Néhány napja altatásos műtét során kioperáltak egy húrszerű képződményt a hüvelybejáratomtól (szűzhártya-maradványnak mondták), nem volt semmi komplikáció, fájdalom, vagy vérzés. Most pár napja mégis úgy néz ki, mintha kezdene megjönni a menstruációm, pedig még közel sem kéne. Fogamzásgátlót szedek egyébként, rendesen, ciklus szerint, eddig nem volt gond vele. Okozhatta a műtét a ciklus megzavarodását, vagy a vérzést más okozhatja?
2019. máj. 8. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Altatásnak/ műtét előtti izgalomnak simán betudható. Műtöttek engem is altatásban másfél évvel ezelőtt (már akkor is bőven szedtem a foggátlót), műtét után két héttel elöntött a vér. Holott máskor éppenhogy csak "maszatolok", amikor jelentkezik a megvonásos, akkor meg ömlött belőlem.
2019. máj. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez nem hangzik ígéretesnek... általában nekem sincs meg nagyon, de régen voltak vele gondjaim, ezért nem örülnék, ha megint ömleni kezdene... a te esetedben időre jött meg az a vérzés, vagy nem? Mert nálam most már egyértelmű, hogy menses, és most nem tudom, hogy akkor szedjem tovább a gyógyszert, ahogy kéne még másfél hétig, vagy mit csináljak. Egyáltalán nem kéne most meglennie...
2019. máj. 9. 08:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Időre jött meg, igen. A műtét után kb két hétre fogyott el az aktuális levél tabi, utána elöntött. De komolyan mondom, szabályosan ömlött belőlem. Ijesztő volt.

Szerintem szedheted tovább, annak rendje-módja szerint.

2019. máj. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!