Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megfázás miatt menstruálok,...

Megfázás miatt menstruálok, valakinek volt ilyen?

Figyelt kérdés
A megfázásra rá harmadnapon megindult a menstruációm, és egyszerűen nem értem miért. Volt már ilyen velem, ha meggyógyulok akkor rá 1-2 napra elmúlik. Nem, nem most kellene megjönnie, biztos hogy nem számoltam el magam. Mitől lehet ez? A vírus valamit felborított volna? Esetleg a túl erős köhögés miatti izom összehúzódások miatt elkezdett leválni az a minimális nyálkahártya? Komolyan nem értem.

2019. máj. 8. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy csak mert nem gép vagy? A méhnyálkahártya nem ennyitől kezd el levalni, hogy köhögsz kettőt.
2019. máj. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szedsz valami gyógyszert, antibiotikumot esetleg? Annak a mellékhatása esetleg okozhat ilyet.

De az, hogy egy szimpla egyszerű megfázáskor megjöjjön csak úgy, az képtelenség.

Esetleg egy kivizsgálást nem ártana megejtened, ha tényleg csak úgy megjön a semmiből.

2019. máj. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Légyszi, légyszi, légyszi figyelj jobban bioszon mert ez amit leirtál úgy hülyeség ahogy van. Keress rá neten hogy menstruáció és olvasd el rendesen. A menzeszedre hatással lehet azok a hormonok, szerinted a hormonoknak köze van a megfázáshoz??

A gyógyszer viszont megeshet, bár kicsi az esélye, nagyooon kicsi

2019. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem mondtam egy szóval sem, hogy egy vírusos megbetegedésnek direkt köze van a hormonokhoz, hanem azt kérdeztem, hogy lehetséges e, hogy valamit bezavart ami miatt a hormonok is meghülyülnek?! Csak ezekre tudok gondolni mert más magyarázatot nem igazán találok. A köhögést pedig azért hoztam fel, mert engem eléggé megkínoznak az ilyen dolgok, és nem 1-2 köhintésről van szó, hanem éjszakákba nyúló alvás nélküli folyamatos fuldoklásról.


Második, pont ez ami furcsa nekem, hogy nem veszek antibiotikumot, ezért sem értem, hogy miért történik ez. Mert antibiotikum mellett nyilvánvalóan ez előfordulhat, de így eléggé logikátlan az egész, és fogalmam sincs, hogy mi lehet. Orvosnak mindenképp mondani fogom, csak gondoltam hátha valaki más is járt már e így...

2019. máj. 8. 21:44
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem a doki kiröhög, nekem asthmám van köhögtem már annyira hogy hányjak de annyira még nem hogy menstruálni kezdjek miatta XD
2019. máj. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nézd, sajnálom hogy asztmás vagy, de én se nem kioktatásért, se nem panaszkodásért nem jöttem ide. Azért tettem fel a kérdést, hogy megtudjam, hogy mással is előfordul ez, vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen hogy légúti betegség esetén mindig összezavarodik a ciklusom?

Amennyiben csak erre futja hogy ismeretlenül másokat idegesítesz, ajánlom neked az X gomb lenyomását a képernyő sarkán.

2019. máj. 9. 00:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézd ha nem vagy felkészülve az ilyen válaszokra, amikor hülyeséget kérdezel akkor inkább én ajánlom neked azt az X-t
2019. máj. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!