Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alhasam szurkál egyszer már...

Alhasam szurkál egyszer már volt ilyen nekem elég sokáig akkor UH. -n is voltam nem találtak semmit. Most megint előjött. Mitől lehet ez? . Olvastam h ez terhesség előjele is lehet. Fogamzásgátlót szedek. Lehet ettől is?

Figyelt kérdés
2008. nov. 11. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:

1 kérdésem lenne, volt e már hüvelyi fertőzése vagy egyéb problémálya, és a igen mivel kezelték?


Üdvözlettel: Dr Bóday László

Szülész-Nőgyógyász Szakorvos

2008. nov. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen volt, de már előtte is voltak ilyen panaszaim..a gyógyszer neve: Candibene 100mg.
2008. nov. 12. 15:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Nos lehet több oka is. Pl: a fogagmzásgátlótol, peteérés előjele, stb... Így neten keresztül nehéz bármi pontosat mondani, és ijesztegetni se szeretném, de lehet akár krónikus hüvelygyulladás is.


Jellemző, hogy a nőgyógyászok 99 %-a "nem talál semmit" (Szerintem nem jól keresik!)


A fájdalom a gyulladás egyik tünete. Önnek szerintem egy krónikus hüvelygyulladása van, mely régóta fennállván, valószínűleg felterjedt a méhére, petevezeték-petefészekre. Lehet, hogy az első szexuális együttlét alkalmával fertőződött meg, és azóta se kapta meg a megfelelő gyógykezelést, csak kezelgették, és ezzel tették krónikussá a keletkezett gyulladást. Az első alkalmazandó gyógykezelés az immunterápia, amivel a kezdeti stádiumban közel 100 %-ban meggyógyítható a gyulladás. Sajnos, csak nagyon kevés nőgyógyász alkalmazza, pedig az alkalmazandó gyógyszer törzskönyvezett, gyógyszertárban kizárólag orvosi receptre 10 év óta kapható gyógyszer, ami megtalálható a Pharmindex gyógyszerkönyvben és az Országos Gyógyszerészeti Intézet honlapján. A neve: GYNEVAC. 5 injekció, melyet minden 10. napon kell beadni mélyen a csípőizomba, és a nemi partnernek is MEG KELL KAPNIA, másképp nem eredményes, vagy csak rövid ideig tart a panaszmentesség.


Üdvözlettel: Dr. Bóday László

Szülész-Nőgyógyász Szakorvos

2008. nov. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!