Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Borzasztó fájdalmas menstruáci...

Borzasztó fájdalmas menstruáció görcsökre, ha megiszok 3 flector granulátumot lesz valami bajom? Természetesen nem egyszerre értendő.

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 16:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
inkább egy fél kupak (fél korty) házipáleszt igyál, vicc nélkül...flectort meg csak a használati szerint, persze akkor alkohol nincs
2010. júl. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm..de soha életemben nem ittam,illetve egyszer kénytelen voltam a meleg miatt a barinőm 5%-os alkohol tartalmú italából egyetlen kortyot inni,és a mentő vitt el.Kiderült allergiás vagyok a piákra:-)Szóval azt inkább nem,köszi.A drága párom meg kidobta a betegtájékoztatót,idióta szokás,minden gyógyszerből kidobja.
2010. júl. 6. 17:06
 3/14 anonim ***** válasza:
Van valami orvosi website, ahol megtalálhatók a betegtájékoztatók, próbálj rákeresni.
2010. júl. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Napi háromszor egynél többet ne vegyél be.
2010. júl. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

az internet varázsa:


[link]

2010. júl. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Oh,köszönöm szépen:-),tehát 1-3 tasak egy napra.
2010. júl. 6. 19:43
 7/14 anonim ***** válasza:
Legyél vele kicsit óvatos mert az arra érzékenyeknél irritálja a gyomrot.
2010. júl. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm,mielött beveszem eszek.Remélem ma már nem leszek rosszul,mert nem szivesen venném be a harmadikat,de rendszeresen elvisz ilyenkor a mentő,annyira görcsölök,és a lábaim is zsibbadnak.Múlt hónapban is hajnal 2kor kellett hívni az ügyeletet,mert arra keltem hogy rettentően görcsölök:-(.De ez a gyógyszer legalább 5 órát hat.
2010. júl. 6. 21:21
 9/14 anonim válasza:
Nekem anno bevált, hogy 1 algopyrin 2 nospa egyszerre. A flectorból 3- at ne vegyél be egyszerre!
2010. júl. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Gondolod,hogy az algopyrin+nospa bevált,ha már a flectornál tartok?Az nekem annyit ér,mint halottnak a csók:-).
2010. júl. 7. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!