Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez szerintetek normális?...

Ez szerintetek normális? (Menstruációról lenne szó. ) Ha tudsz válaszolni ne zartsd magadban. Köszönöm.

Figyelt kérdés
Nyáron töltöm be a 15. életévem, tavaly nyáron "jött meg", nos.. Ez egy feketés barnás dolog volt. Anyukám azt mondta hogy ez normális, és idővel beáll majd a normális színre, stb. De, útána 2 hónapig nem jött meg, aztán ismét megjött, akkor is barnás volt.. Van amikor 2 havonta, van amikor havonta jön meg, és max. 2x volt jó (tehát pirosas).. Nagyon rossz érzés hogy nemtudom valójában most miért van ez, anyukám többször is mondta már hogy menjünk el nőgyógyászhoz, de mindig azzal nyugtatom magam hogy volt már piros is, talán a következőnél beáll a normálisba.. Ha valaki volt már ilyen helyzettben, vagy tuddna valami értelmeset mondani ezzel kapcsolatban, kérem ne tartsa magában. Köszönöm.
2019. máj. 12. 14:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Tartsd* Ne haragudjatok, siettem a kérdés megírásakor.
2019. máj. 12. 14:03
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Ártani semmiképp sem árt, ha elmentek dokihoz, legfeljebb megnyugtat, hogy nincs semmi gond. :)

Sajnos nagyon sok minden állhat a dolog hátterében, lehet teljesen normális is, hogy még nem állt be, de lehet a dologban ciszta, hormongond vagy bármi egyéb is.


Tudom, elsőre ijesztő a doki, de ha szűz vagy, akkor annak megfelelően óvatosabban fog megvizsgálni, szóval odafigyelnek rád. :) Kellemetlen, ha egy idegen ott lent matat, de az egészséged miatt megéri. Nagy valószínűséggel elküld majd vérvételre is.

2019. máj. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszod.. Ennyire komoly lehet a gond? Oszinten szolva tenyleg abban a hittben vagyok, hogy nem sokara be all a normalisra, de ha a kovetkezo is barnas lessz, sajnos nogyogyasz lessz a vege (szuz vagyok, de ettol fuggetlenul meg nagyon kellemetlenul ereznem magam, mar a gondolat is hogy ott matat hat jajj)
2019. máj. 12. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!