Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Bűzös sárgás...

Mit tegyek? Bűzös sárgás folyás ellen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most biztos vagyok benne hogy mindenki elküld orvoshoz, nos ha semmi más megoldás nem marad nyilván elmegyek de elöbb ezekre is kiváncsi vagyok. Ha ez számít Szűz vagyok egy jó ideje bűzös sárgás folyásom van gatyán keresztül is érezni. Nem csíp nem viszket semmi ilyesmi csak van. Mi lehet ennek az oka? :( Előre is köszi a válaszokat
2019. máj. 15. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én orvoshoz küldelek. Szerintem bakteriális fertőzés. Nem kell nemi életet élni ehhez, sajnos fürdőkben, nyilvános mosdókban is el lehet kapni ilyeneket, elég ha csak egy kicsit is felborul a pH- vagy valami. Nem szabad az ilyen dolgokkal várni, hogy majd elmúlik vagy házilag megpróbálni helyzehozni, mert akár feljebb is mehet a fertőzés.
2019. máj. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Én is bakteriális fertőzésre gondolok.

Próbáld ki a kamilla és körömvirág egyveleges teát (gyógynövényből vedd meg őket), ülj bele kamillateás vízbe.

Iszol rendesen vizet?

2019. máj. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Ha szűz vagy még, akkor lehet csak a külső területen fertőződtél, és nem a hüvelyed. Ez persze csak akkor lehetséges, ha még tampont sem használtál. Ilyen esetben külsőleg elég lehet a kezelés.
2019. máj. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat <3 Második ki fogom probálni és sajnos nem iszok elég sokat:( Utolsó köszi most megnyugodtam:D tampont sem használtam még
2019. máj. 15. 20:55
 5/6 anonim ***** válasza:
nyilván igen, orvos. de a kamillás fürdőzés is sokat tud segíteni (de nem váltja ki az orvost!!)
2019. máj. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
büdikusz punikusz fujjdeundorodoikusz
2019. máj. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!