Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Székesfehérváron milyen nőgyógyász nők vannak és hol rendelnek?

Mensinél első nap nagyon fáj az alhasam és emiatt kellene elmenni egy nőgyógyászhoz. Mivel csak 16 éves vagyok én úgy gondolom hogy egy nő szimpatikusabb lenne nekem.

máj. 20. 11:30  Privát üzenet  

A válasz
Szőke Katalin, magánrendelésben rendel. Neki nincs honlapja, de egy helyen rendel az Auth Andrással. A Doktor Úrnak van honlapja, azon elérhetőség és úgy a Doktornőhöz is be lehet jelentkezni.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 20. 11:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Dr. Torzsa Zsófia vagy dr. Szabó Eszter hol és mikor rendel Székesfehérváron? Van magánrendelésük vagy az SzTK-ban vannak?
Székesfehérváron tudtok ajánlani jó nőgyógyászt? Inkább női nőgyógyász érdekelne, de ha jó a férfi is.
Tudnátok jó és emberséges nőgyógyászt ajánlani Székesfehérváron?
Székesfehérváron jó nőgyógyász rákszűrésre, árral?
Legjobb női nőgyógyász Székesfehérváron?
Székesfehérváron van olyan magán nőgyógyász, akinél nem kell heteket várni időpontra?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!