Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruációm 5 napja!...

Késik a menstruációm 5 napja! Most menstruáció előtt vesztettem el a szűzességem de védekeztünk s most 5-ik nap megjelent egy kis barna folyás. Mitől lehet az?

Figyelt kérdés
Igaz hogy ha elveszted a szűzessèged akkor kimaradhat vagy akár késhet is a menstruációm? Segítsetek légyszii
2019. máj. 20. 14:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem volt probléma az óvszerrel (gondolom azt használtatok - észrevettétek volna, ha baj van), akkor elképesztően kicsi esélye van, hogy terhes vagy. Nekem is késett az első után, stressz miatt, mert féltem, hogy terhes vagyok, pont , mint te. Nekem asszem 6 vagy 7 napot késett végül. Ha nagyon félsz, hogy terhes vagy, tesztelhetsz, ilyenkor már ki kellene mutatnia a terhességet.


A barna folyás lehet akár a menstruációd előjele.

2019. máj. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!