Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért kezdődik elölről?

Mért kezdődik elölről?

Figyelt kérdés
Amikor már elvileg vége lenne a menzeszemnek és egész nap nincs már meg és persze nem teszek fel sem tampont sem pedig betétet egyszer csak arra leszek figyelmes hogy átáztam! Mért van az, hogy amikor már nem jön semmi egyszer csak újra elkezdődik és úgy minthogyha megint az első napokban lennék! Velem van a baj vagy mért van az hogy elölről kezdődik????
2010. júl. 7. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugye nem gondolod komolyan, hogy egy ilyen oldalon erre tuti választ kapsz?

Orvos, aztán orvos, no meg orvos!

2010. júl. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult már ilyesmi: 5 napig tartott, a 8.napon ronggyá áztam egy pillanat alatt :(. De nekem másnapra el is múlt teljesen. Ha nem napokig folytatódik a menzeszed, akkor nincs baj. Ha több napig tart a "második menet", vagy többször előfordul ilyesmi, akkor tényleg menj nőgyógyászhoz.
2010. júl. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ 13:13-as! Nem nem tartott napokig csak egy nap volt és utána el is múlt! Még egyszer köszi! Most

már megnyugodtam! :)

2010. júl. 7. 13:19
 4/4 anonim válasza:
nekem is így!sőt amikor az első menstruációm volt azt hittem vége.suliba vettem észre h hoppá vmi nagy gáz van:S most már 3 éve kezdem elhagyni de most meg az van h az 5. és a 6. nap csak délelőtt van...
2010. júl. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!