Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés
Smiley18 nevű felhasználó kérdése:

Mi lehet ez a nemi szervemen?

Vissza-visszatérve azt tapasztalom, hogy a nagy ajak mentén vágás szerű, fájdalmas, lila csíkok jelennek meg. Tapintásra és bármilyen folyadékkal való érintkezésekor is fáj, illetve még gyaloglás közben is.

Észre vettem, hogy a gátam mellett is található egy ilyen “seb”.

Volt már valakinek ilyen problémája? Esetleg tudod mi lehet ez? Hogyan tudnám kezelni?

Sudocrem-et kentem rá, de semmi...

Keress kérdéseket hasonló témákban: nagyajak, nemi szerv, fájdalom, csík

máj. 21. 17:26  Privát üzenet  

A válaszok
Menj orvoshoz. Nem értem hogy miért jó szenvedni

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont máj. 21. 17:49 Privát üzenet
Ilyet meg nem hallottam de surgosen menj orvoshoz! Barmi lehet

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont máj. 21. 17:56 Privát üzenet
Használsz tangát? Szoktál gyakran biciklizni? Borotvát használsz ott lent?

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont máj. 21. 18:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ritkán borotválkozom odalent és használok tangát, de amióta jelentkezett nálam ez a dolog, egyre ritkábban, alig használok.

Nem, nem biciklizem.

# 4/5Időpont máj. 21. 18:39 Privát üzenet
Van egy fertőzésed valószínűleg. Ellátogatsz orvoshoz és megmondja az okát, valószínűleg ő is tenyésztésből nem csak hasraütés szerűen.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont máj. 21. 22:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi lehet ez a nemi szervemen?
Raktam be tegnap este canesten hüvelytablettát, szétmállott, van a bugyimon meg a nemi szervemen belőle, de elég idegesítő a tudat hogy ott van. Lefürödhetek már? Vagy inkább majd csak este?
A nemi szervemen kisseb 1cm barnás folt csak most vettem észre. Nem fáj semmi. Anya jegy? Vagy mi? Szemérem dombómon van.
Mi lehet az a gömb szerűség a nemi szervemen?
Mitől van maszti után az esetek nagy részében a nemi szervemen, a nagyajkam egy bizonyos helyén nagy pattanás szerű valami ami nagyon váj és ha kifakad vérzik?
A jobb nagyajkam a nemi szervemen mitől duzzadt meg?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!