Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mekkora lecseszés lesz a vége?

Mekkora lecseszés lesz a vége?

Figyelt kérdés

20 évesen vesztettem el, ugye egy évvel utàna orvoshoz kell menni.

21 évesen az életem egy olyan időszakát éltem, amibe nem fèrt bele, se otthonom, se egészségbiztosítási nem volt közel egy évig. Örültem, hogy nem kerültem konkrétan ki az utcára (hol itt laktam, hol ott, nem mindig legàlosan, hosszú).

22 évesen erőszak àldozata lettem. Nem mentem orvoshoz utána, mert akkor feljelentést kellett volna tenni, és nem úsztam volna meg élve (aki tette, az elèggé védve van, hosszú).

2 évnek kellett eltelnie, hogy legyen benne annyi lelki erő, hogy pánikroham nélkül elmehessek orvoshoz egyedül.

De az időpontot félévvel korábban egyeztetni kellett (külföld, àllami orvosnál is kell).

Tehàt mire eljutok, 25 leszek.


A 24-re ugye még ràvágják, hagyjàn, de a 25 az 25.


Az orvost nyilván nem érdekli, miért nem jöttem hamarabb, csak annyi fog látni, hogy itt egy 25 éves felelőtlen luvnya, aki nem jött volna korábban, most meg ugye már minek, jó vége ennek nem lesz...


2019. máj. 22. 14:27
 1/7 A kérdező kommentje:
*legálisan
2019. máj. 22. 14:28
 2/7 A kérdező kommentje:

Itt írta valaki egyszer egy másik kérdésre (ahol nem írtam meg az okàt, miért nem voltam) hogy durván meg fogom kapni a magáét, de nem is érdemlek semmi jobbat.

Szóval, félek ettől. Hogy mire ràszántam magam, addigra megint elijesztenek.

2019. máj. 22. 14:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell orvoshoz menni egy evvel utana,csak ajanlott.Az orvosnak nincs joga itelkezni es lecseszni sem.Radasul azt sem tudja,hogy te elotte voltal-e mar masik orvosnal.Ha megis bunko lenne az csak ot fogja minositeni.
2019. máj. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor nem is fogja kérdezni a koràbbi eredményt vagy ilyesmit?


Mert akkor ha nem muszáj, nem szólnék kúlön, hogy először jövök.

2019. máj. 22. 14:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Van,hogy megkerdezik,hogy mikor volt az utolso rakszures,de nem mindig.Szerintem a te esetedbe jobb lenne,ha elmondanad,hogy meg nem voltal,esetleg azt is,hogy miert nem(az eroszakot).Remelem talalsz egy rendes dokit.
2019. máj. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már. Lehet, hogy megemlítik, hogy illet volna már rákszűrésen részt venni, de azért olyan marhára nem fognak lecseszni, elvégre a te érdeked, magadnak teszel szívességet ha elmész, nem nekik.

Nőgyógyászaton dolgozom, én is meg szoktam említeni a betegeknek, hogy rendszeresen járni kellene, de nem szoktam lecseszni őket. Azzal mire megyek? Hátha legközelebb el se mer jönni?

2019. máj. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne parázz ezen folyamatosan. Úgyis kiderül, ha odaérsz... Amúgy nem ma voltál?
2019. máj. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!