Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért kapok el peteéréskor...

Miért kapok el peteéréskor minden nyavaját?

Figyelt kérdés
Mióta elkezdtem szexuális életet élni kb minden hónapban peteérés környékén elkezdek viszketni és tisztátalannak érzem magam odalent. Még mikor nem értettem mi ez, nem tulajdonítottam neki jelentőséget és csúnya dolgokat kaptam el. Minden szarral kezeltek már (trichomonas, gomba, kevert bakteriális fertőzés) de ezekből csak a kevert bakteriális az amit tenyésztéssel vizsgáltak nem csak ránézésre. Szóval a gond a hüvelyflórámmal van. Múlt hónapban kikezeltem magam betadine kúppal, ülőfürdőkkel és hüvely ph helyreállítóval de most megint ugyanott vagyok. Ideges vagyok, stresszes és nem tudom kitől kérjek segítséget ha a nőgyógyász sem tudott kigyógyítani

2019. máj. 24. 06:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire hiszel benne, de biorezonanciára és természetgyógyászhoz is elmehetnél. Van egy barátnőm, aki 10 hónapig küzdött vele. Fél évig hitt a nődokijának, utána elment a fent említett helyekre és pár hónap után teljesen kigyógyult belőle. A biorezonancián kiderült, hogy más bajai is vannak, ezért van gyakran fertőzése.
2019. máj. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megváltozik a hüvely PH-ja.
2019. máj. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!