Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Huvelygomba ellen?

Minii Vikii kérdése:

Huvelygomba ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Sajnos allando visszatero huvelygombaval kuzdok. A nogyogyasz “benez”, palcikaval kenetet vesz majd kozli, hogy gomba. Most a szemeremajkam nagyon piros, erzekeny, pisilesnel picit csip is. Kedden tudok leghamarabb nogyogyaszhoz menni, de gondolkodom bor es nemibeteg gondozon is. Ha esetleg valaki tudna Budapesten jo nogyogyaszt, aki nincs elszalva az arakkal, es lelkiismeretes, lehet akar ferfi is, azt nagyon szivesen vennem.

Hasznaltam gynazolt, macmirort, micovagot, canesten unot es pimafucort kremet is. Egy bizonyos ideig mindegyik hasznalt, illetve parom is kapott pimafucort kremet. Lecsereltem a teljes alsonemu keszletemet, tangat mar nem is hordok, tampon helyett betetet hasznalok, szoval mindenre odafigyelek megis elojon.. gondoltam a fogamzasgatlora hogy amiatt jon vissza. Altforalle fogamzasgatlot szedek 4 eve.

Nagyon remelem hogy tudtok par jo szot szolni.

Koszonom szepen. 22/L



2019. máj. 25. 00:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Akkor a fogamzásgátló lesz a problema, szerintem jobb lenne abba hagynod.
2019. máj. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!