Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Norcolut szedése után hány...

Norcolut szedése után hány napra kellene megjönnie a menzesznek?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, sosem volt bajom a menstruációmmal, mindig kiszámítható és rendszeres volt. Most nyaralás miatt szerettem volna eltolni, a doki Norcolut tablettát írt fel rá. Olvastam neten is, hogy sokaknak bevált. Nekem is, 10 napig szedtem napi 2x1-et. Ma van a 4. napja, hogy abbahagytam, de még mindig nem jött meg. A betegtájékoztató azt írja, a szedés befejezése után 1-3 napon belül meg kell jönnie.


Mi lehet a probléma? Lehetséges, hogy “elrontott valamit” a gyógyszer? Mint írtam, sosem volt bajom a menzeszemmel, és tudtommal ez a gyógyszer pont arra szolgál, hogy meghozza a 10 napos kúra után.



2019. máj. 28. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindig megjött 3. napja. Lehet neked kicsit később fog, de ha pár nap múlva se jön meg, érdemes elmenni nőgyógyászhoz. Bár amilyen tapasztalatom van velük, nem hiszem sok mindent csinálnának... Gondolom mielőtt felírták, megvizsgáltak. Ha nem, akkor ezt be kell pótolni.
2019. máj. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Igen, megvizsgáltak. Ha pár napon belül nem jön meg, mindenképp visszamegyek. Csak érdekelnének a tapasztalatok, hogy másnak is volt-e, hogy 3. napon túl jött meg.
2019. máj. 28. 14:37
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké, csak ki kellett írnom a kérdést. :D Megjött. :D
2019. máj. 28. 15:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Szuper:D
2019. máj. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!