Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Helyrejön magától vagy ha nem...

Helyrejön magától vagy ha nem mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Fog.gátlót elfelejtettem bevenni 2nap egymás után,ezért megjött,de szedtem tovább a gyógyszert hátha abbamarad,csakhogy pár nap után elértem a levél végére, elkezdtem a köv levelet szedni,hogy ne az legyen h nem vettem be 2őt,aztán bevettem 5öt aztán megint szünet.viszont azóta minden nap van kicsi sötét színű vér. Ha szedem tovább rendesen elmúlik vagy mi van ilyenkor? Doki mit tudna tenni?

2019. máj. 28. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha összevissza szeded, egyrészt nem hat, másrészt jól összezavarod a hormonjaidat. Ezért is kezdődött el egy megvonásos vérzés. Mostmár szedd végig rendesen a levelet, de utána a szokott időben tartsd meg a szünetet. Dokihoz felesleges menni.
2019. máj. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De így hogy a 2 kimaradt szem óta 2hete szedem azért véd,vagy amig a vérzés van nem is véd?
2019. máj. 28. 19:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább a levél végéig használj kiegészítő védekezést. Az a biztos. Az utolsó hetem maradt ki 2 szem, és olyankor kiegészítő védekezés kell.
2019. máj. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!