Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nyaralás vs. Menstruáció....

Nyaralás vs. Menstruáció. Hogy van ez?

Figyelt kérdés

Természetesen akkor fog megjönni amikor nyaralunk. A vízpart 1 km-re van kb, nyíltvízre megyünk, és egy öltözőkabin van ott összvissz. Hogy tudnám megoldani hogy én is vízbe mehessek? Próbáltam már tamponnal fürdeni itthon, de amikor kivettem tiszta víz volt... Gondolom ez ott is így fog működni. :S

Van valami ötletetek, hogy kell ezt összekötni?


2010. júl. 8. 12:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig vizes lesz, de én nem szoktam vele foglalkozni.
2010. júl. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kihagyás nélkül szedd tovább a fogamzásgátlót a következő levéllel. Így egy hónappal is el tudod tolni a mensest.
2010. júl. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, a tampon vizes lesz sajnos, de attól eleht vele vízbe menni, csak cserélni kell, amint kijössz. Amúgy ha csontra akkor jön meg, az erősebb vérzéses napokon inkább csak napozz vagy úgy combközépig menj csak vízbe (tamponnal persze), ha meg már gyengébb a vrézés, akkor fürödhetsz nyugodtan, nem lesz semmi bajod.
2010. júl. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem szedek fogamzásgátlót.

Csak 2-3 nappal kéne előbb megjönnie és akkor már gyenge lenne a vérzés, nem lenne akkora baj...

Nekem az egész tampon el volt ázva, teljesen felszívta magát.

2010. júl. 8. 13:00
 5/14 anonim válasza:
Napi 2 deci citromlé csodákra képes :) nekem 5 nappal hamarabb jött meg (1 hétig ittam). Utána erősebb volt ugyan, és fájt is, de a nyaraláson nem volt gond
2010. júl. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Nekem is csontra vizes szokott lenni, de nem gáz... Kijössz a vizből átcseréled és kész. :)
2010. júl. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A citromlé nem eltolja?
2010. júl. 9. 17:42
 8/14 anonim ***** válasza:
Állítólag tolja, de csak babona. Én még nem próbáltam.
2010. júl. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

OFF: a mókuskák hiperaktívak xĐĐĐ


On: fürödhetsz tamponnal de azt vedd figyelembe hogy ilyenkor elég nagy a fertőzés veszély!!!

2010. júl. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nemrég láttam a tv-ben, egy reklámban, hogy van direkt úszáshoz való tampon, keress rá
2010. júl. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!