Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nuvaring/Ladeering kiesik?

Nuvaring/Ladeering kiesik?

Figyelt kérdés
Évekig használtam minden panasz nélkül hüvelygyűrűt, de az utóbbi hónapokban lecsúszik a gyűrű, érzem, hogy kilóg, zavar. van amikor egész hónapban zavaró, van hogy egy hétig jó aztán megint elkezd lecsúszni. Szex után egy ideig helyén marad de pár órán belül újra lecsúszik. amikor felnyúlok akkor is érzem hogy néha így, néha úgy "áll" a hüvelyem. amikor lecsúszott simán kézzel nem tudom a helyére tenni. néha amikor lefekszem szinte érzem hogy átrendeződök alul és egyszercsak kinyomódik. nem esik ki csak szétfeszíti az alsó izmot.mostanában igyekszem kegel gyakorlatokat végezni de nem hiszem hogy olyan gyenge lenne az az izom, nem szültem még. másnak is volt ilyen tapasztalata? valami ötlet?

2019. jún. 8. 20:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!