Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti mit tennétek most?

Ti mit tennétek most?

Figyelt kérdés

Jövő héten megyek edzőtáborba, egy hetes lessz és ottalvós. A balaton parton.

18.-ára várom kb. a mensest, ami pont azon a héten van. Nekem álltalába 5-6 nap és eléggé erős.

Karate edzőtábor. Ahol fehér ruhába kell lenni. Napi 3x 1,5 órás edzés lessz.

Még nem állt be normálisan így imádkozok hogy késsen, mondjuk 23. vagy 24. már megjöhetne de nem akarom így végigcsinálni.

Mivan ha egyszer átvérzek? Vagy hogyan tudnék így fürdeni?

A tavajit is kihagytam betegség miatt, de az ideit nem kéne. Meg anya is azt akarja hogy mennyek mert k.. va sokat fizetett érte. A pénzt meg ha nem mész el és lemondod egy héttel elötte akkor sem adják vissza.

Szóval most így mi legyen?

Nagyon nem akarok így ott lenni! Szeretbém ha csak ebbe a hónapba mondjuk nem jönne meg vagy egy 5 napot késne!

Ez valahogy megoldható?

Az előrehozásra találtam egy teát (rozmaring) de nár késő lenne főként ha nem is hat elsőre. Meg sehol nem lehet kapni.

Az eltolásra nem nagyon találtam semmit.

Akkor most marad az hogy imádkozok hogy ne jöjjön meg vagy mi?

Nagyon kéne valami segítség!

Előre is köszönöm!


2019. jún. 11. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Használj tampont és betétet és gyakran menj ki mosdóba. Zuhanyozni lehet menstruáció alatt is, ezzel azért remélem tisztában vagy. Tamponnal pedig fürdeni is.
2019. jún. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Eltoltni esetleg gyógyszerrel tudnád de mivel nem szeded így ez ki is zárható. Fürdeni tamponnal probléma mentesen tudsz, ha nagyon vérzős vagy akkor menj ki sűrűbben cserélni. A vízen kívüli tartózkodást pedig tamponnal és betéttel simán meg tudod oldani. 😊 Ha hosszabb ideig fehérben kell lenned és aggódsz hogy átázol akkor tegyél dupla betétet. 😊
2019. jún. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
47%

Ha esetleg szedsz fogamzásgátlót, akkor annak a betegtájékoztatóján találsz infot az eltolásról, azon kívül én is csak "házi praktikákról" tudok, amik nem használnak.


Az első jól mondta, használj tampont, a legnagyobb nedvszívóképességűt (azzal fürödhetsz is, csak cserélj mindig, amikor kijössz!) és betétet is, abból is ugyanúgy a legnagyobb nedvszívóképsségűt. Edzés előtt felhelyezed, beteszed, edzés után pedig cserélsz is, de ha érzed, hogy gond van, egészen biztos vagyok benne, hogy edzés alatt is kiengednek. Emiatt ne hagyj ki egy ilyen élményt, ezzel együtt fogsz még élni rengeteg éven át, nem mondhtasz le mindig mindent a menzesz miatt. :) Ha pedig nagyon erősen görcsölsz is, ajánlom, hogy próbáld ki a menzesz-tapaszt, drogériákban találsz, egy darab 10-12 órán át tart, nekem az egy reggeli Cataflammal csodákat szokott művelni, egész nap semmi bajom, pedig volt már, hogy egyenesen bőgtem a fájdalomtól...

2019. jún. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a citrom lét,sokat,tudom házi praktika és nem mindenkinek működik de egy próbát megér hát ha beválik

Legalább két igazi citromnak a leve, lehet limonádéban is

2019. jún. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A házi praktikákat sem vetem el. Kipróbálom hátha.

Amúgy köszönöm az eddigi válaszokat.

2019. jún. 12. 19:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!