Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már valaki hüvelyi...

Volt már valaki hüvelyi ultrahangon?

Figyelt kérdés
Nem volt kellemetlen,hogy a doki fèrfi volt? Holnap megyek magánrendelésre és ultrahang is lesz de azt nem mondta milyen. Sose volt még hüvelyi ultrahangom.
2019. jún. 13. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extra. A doki pácienseként kezel nem kell szégyelleni magad. Az uh annyi,hogy egy vékonyabb csőszerűséget bevezet a hüvelybe es szétnéz. Nem fáj egyáltalán. Ne félj tőle.
2019. jún. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem is volt már, pl terhesség korai szakaszában, de tényleg nem fáj, sőt kb alig érezni, az fontos, hogy ne feszitsd magad, igyekezz ellazulni, szép lassan mélyen vedd a levegőt, hamar meglesz a vizsgálat, kitartás!
2019. jún. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Először nőnél voltam hüvelyi ultrahangon az nagyon fájt. Majd lecseréltem egy ferfi orvosra ott mar elviselhető volt.
2019. jún. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ott valami baj volt ha fájt a hüvelyi ultrahang. Vagy szűz voltál. Ennek nem kellene fájnia ahogy a szex sem fáj normális állapotban. Nekem is volt.és semmit nem éreztem és megvolt 3 perc alatt. Plusz oda sem néznek.
2019. jún. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fájhat, bekenik jó vastagon zselével, nem szárazon dugják be.
2019. jún. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Jajj biztos dúrván felnyomta az orvos a botot csak akkor fájhat, amúgy nem szabadna.

Láttam valaki nagy mellénnyel írta, hogy a szex sem fájhat....mekkora tévedésben van.

2019. jún. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én voltam. Pcos volt a "diagnózis" egy màsik dokitól.

Elmentem ehhez a dokihoz,mert nála szült a húgom. Na,ő megvizsgált rendesen! Még vizsgálat közben az öklömet is a fenekem alá kellett tennem,hogy lásson mindent jól. De ki is derült,hogy semmi bajom nincs. Utána én is nála szültem :)).



Ez egy vizsgálat. Célja nem az,hogy felizgasson,kielègítsen. Ilyentől nem kell félned. Van elég zselé rajta. Csak lazítsd el a hüvelyizmaidat. Az sokat tud segíteni.

2019. jún. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Ment a zöld kéz mindenkinek! :)
2019. jún. 14. 08:23
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#6

Nem hiszem hogy tévedésben lennék. Normális körülmények között a szex nem fáj. Ha igen akkor vagy száraz vagy netán durván csinálja a pasi vagy nagy a farka és tövig nyomja beléd stb stb stb. Lehetne még ragozni miért fájhat. A fájdalomnak van valami oka olyan nincs hogy csak mert fáj és kész.

2019. jún. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Voltam délután nagyon rendes, nyugodt lelkiismeretes orvos semmit nem éreztem a hüvelyi ultrahangból. Kiderült, hogy PCOS-em van, amit egy másik SZTK-s doktornő nem tudott megmondani 2 év alatt... Jól tettem, hogy elmentem magánrendelésre. Ajánlani tudom csak Dr. Cziáky Tamás Szülész-Nőgyógyászt.
2019. jún. 14. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!