Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg lehet állapítani a vagina...

Meg lehet állapítani a vagina állapotáról, hogy valaki szűz-e vagy sem? Szabad szemmel látható a szűzhártya?

Figyelt kérdés
Olyan válaszoljon, aki biztosan ért hozzá, köszi!

2019. jún. 14. 11:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Egy ORVOS meg tudja állapítani, egy nem hozzáértö valaki nem. Ugyanis a szüzhártya nem egy komplett hártya, hanem csak egy börperem, aminek az alakja mindenkinél más.
2019. jún. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Orvos sem tudja megállapítani, sok mindentől elszakadhat a szűzhártya, nem csak szextől! Egyébként látható szabad szemmel is.
2019. jún. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy az válaszoljon, aki ért hozzá. Mondjuk ha van itt orvos.
2019. jún. 14. 12:06
 4/22 anonim válasza:
54%
Az orvosok ilyenkor dolgoznak, olyan helyeken válaszolnak orvosi kérdésekre, ahol kell és ahol fizetés is jár érte. Egy névtelen helyen nem fogsz tudni meggyőződni senkinek sem a hitelességéről. Szóval ha van is orvos (bár ezt kétlem), aki épp most, szabadidejében a gyakorikérdéseken felelgetne kérdésekre, abban sem bízhatsz meg. Mert ugyanannyi erővel beírhatnám én is, hogy Dr. Bárki vagyok, nem, nem állapítható meg.
2019. jún. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

A kérdés itt marad később is. Lehet, hogy erre téved egy orvos.

Ennyi erővel senkinek nem szabad elhinni neten semmit, mert mindenki hazudhat.

Nem diagnosztikát kértem, csak feltettem egy kérdést, ami érdekel és amire már kaptam, de különböző válaszokat.

2019. jún. 14. 12:22
 6/22 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem megtudja, bér inkább reakcióbol mert. Avizsgálathoz ugye kell eszköz, és az aki már volt férfival nyilván jobban viseli mint az akinek sportolás közben szakadt el

Plusz a szüzeket másképp vizsgálja (anális úton ha jól tudom)

Szóval érdemes megmondani, hogy az vagy e vagy sem

2019. jún. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Tuti nem vizsgálják análisan a szüzeket.
2019. jún. 14. 12:30
 8/22 A kérdező kommentje:

A kérdésem arra az esetre vonatkozik, amikor a szűzhártya ép.


Talán ilyen képeket:

[link]

Ha a képek a valóságot tükrözik, akkor szabad szemmel is látható a szűzhártya, akár egy laikus számára is.


A képek a valóságot tükrözik?

2019. jún. 14. 12:46
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
Ezek ugyan nem fotók, csak képek, de igen, ilyesmi a valóságban is.
2019. jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosok valóban nem vizsgálják análisan a szűz betegeket, hanem ún. szűzkacsát használnak, ha bele akarnak nézni a hüvelybe.

De miért nem mész el rendes nőgyógyászhoz? Otthonról egy sem fog megvizsgálni még ha válaszolnak is, aminek itt kicsi az esélye.

2019. jún. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!