Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem tudok csak az...

Miért nem tudok csak az otthoni wc-n pisilni?

Figyelt kérdés

Többször fordult már elő velem az, hogy valahol nagyon elkezdett pisilnem kelleni már majdnem becsöplent . Kerestem egy Wc-t bementem leültem de nem jött semmi. Még mindig retenetesen kellett és ha nyomtam sem jött. Kb. 5percet ültem ott mikor feláltam. Elkezdett csöpögni. Visszaültem és elált. 20perc mulva feláltam felvettem a nadrágomat nem bírtam tovább viszatartani és az egész bement. Sajnos csak az itthoni wcn üpve tudok mostanában pisilni. Nyilvános helyen anyira nem, hogy inkább bepisilek.

Ez normális??

Mit lehet ezellen tenni??



2019. jún. 17. 07:40
 1/8 anonim válasza:
67%
Mindenkeppen menj orvoshoz...Probaltad mar szethuzni a szemeremajaidak mikor lkezdtel pisilni?
2019. jún. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
valamilyen pszichológiai gátja van az idegen helyen pisilésnek, érdemes azon elgondolkoznod, hogy miért van ez az averziód az idegen WC-ktől, esetleg valaki mondott valamit az idegen WC-kről és az járhat közben a fejedben akár csak tudat alatt?
2019. jún. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem mondott senki semmi roszat az idegen WCk-ről. És nem történt velem semmiféle ilyen trauma. De kösui a segítséget.
2019. jún. 18. 00:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogyhogy bemegy, ha a wc-n nem jön össze?
2019. jún. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy felvetették már, ennek valami pszichés oka lehet. Célszerű lenne mindenképp rávilágítani arra, milyen gondolat vagy eseményekre vezethető ez vissza. Mióta áll fenn ez a probléma?
2019. jún. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Olyan 2-3 éve. Én nem emlékszek semmien wc-vel kapcolatos rosz emlékre......

De köszi a segítséget.

2019. jún. 18. 07:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezzel nem vagy egyedül. A párom sem tud sehol csak otthon. Nagyon ritka hogy ha ráveszi magát de pl. szabadban inkább szó szerint bepisil.
2019. aug. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
7#. Ezt most szó szerint kell érteni? Mármint tényleg inkább bepisil minthogy elintézze rendesen?
2019. nov. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!