Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ha az egyik...

Mit csináljak ha az egyik barátnőmnél vagyok 100km-re otthonról és megjött?

Figyelt kérdés
Nem merem elmondani neki hogy mi a helyzet. Ma pedig strandra akarna menni, de még betét sincs nálam.
2019. jún. 18. 06:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Elmész a közeli boltba és veszel.

Lányok vagytok, még lánynak se tudod elmondani? ... Ezt nem értem. Közeli boltban vegyél magadnak betétet és ha elmondani képtelen vagy, akkor mondd hogy nincs kedved strandra menni vagy kamuzz valamit.

Nem tudom miért gond elmondani.

2019. jún. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez a hulyeseg, hogy nem mered elmondani? Mert mi lesz, megver? Kinevet? Telekiabalja a falut?


Mesz szepen a kisboltba, veszel betetet, es a strandot mara elfelejted, maximum napozol meg olvasol az arnyekban.

2019. jún. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondod neki, elcsattog neked a boltba, vesz egy doboz tampont és mentek strandra.

Nem a középkorban élünk, amikor szégyellni kellett és otthon maradni miatta.

2019. jún. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, semmiképp se mondd el neki. Sokkal cikibb, amikor már magától is rájön...
2019. jún. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!