Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 évesen még mindig nincs...

16 évesen még mindig nincs menzeszem?

Figyelt kérdés
Azt mondja mindneki, hogy 17-18 éves koromig simán megjöhet, meg minden barátnőmnek 4-3-2 éve megvan, sőt van egy nővérem, neki is 14 évesen jött meg. Szerintetek? Volt itt még valaki aki későn kapta meg?
2019. jún. 18. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a stressztől csak tovább késik. Ha 18 évesen se jön meg menj el orvoshoz.
2019. jún. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vannak későn érők,örülj neki inkább hogy te még nem jártad meg ezt a poklot.

A többieker meg szard le. Nálunk általános végén volt az hogy volt egy csaj akinek még nem jött meg de bekamuzta és azt mondta hogy nincs annyi hogy betétet kelljen raknia, akkor rögtön tudtam hogy kamu az egész és az cikibb volt mint ha azt mondta volna hogy hát neki még nem történt meg.

Nincs veled semmi baj, szimplán csak több idő kell neked, de ebben semmi rossz nincs.

2019. jún. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Addig örülj nekem 10 éves koromban jött meg és azóta is keseríti az életem
2019. jún. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Örülnék, ha tudnám, hogy biztos meg fog jönni, csak félek, hogy sose lesz...már 1 éve van mindenhol szőröm ahol kell, mellem 14 éves korom óta van és szerintem senki se mondaná meg rólam, hogy még nem menstruálok.
2019. jún. 18. 17:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézd, ha meg akarsz győződni a dolgokról, menj el nődokihoz.
2019. jún. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi gond, nekem is 17 évesen jött meg.
2019. jún. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!