Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van esély a teherbe esésre?

Van esély a teherbe esésre?

Figyelt kérdés
3 napja ereztem hogy szeretkezes utan iszonyatosan gorcsol a hasam alja. Annyira hogy felkelni sem tudtam az agybol. Elmentem a nogyogyaszomhoz aki megallapitotta hogy a jobb petefeszkembe volt egy ciszta ami kifakadt és beverzett. Azt mondta kulonosebb teendo nincs vele, gyogyszert nem kaptam ra. Azt tanacsolta hogy jovohonapban menjek vissza egy kontroll vizsgalatra. Az alhasi fajdalmam megszűnt, viszont néha a derek tajban erzek fajdalmat. Alltalban olyankor fajdalom csillapitot veszek be. Parommal mar egy 4 honapja rajta vagyunk a baba projekten de eddig nem ertettuk hogy miert nem esek teherbe. Szerintetek van esely a terhessegre? Mit tanacsolnatok?
2019. jún. 18. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:

A leírás alapján egy sima corpus haemorrhagicumod volt. Mikor a petsejt kilökődik, a helyén kialakul egy bevérzés. Ha kicsit túllő a dolog, akkor viszonylag nagy méretűre nőhet (akár 4-7 centisre is), ami elég fájdalmas lehet. Ritka esetekben megrepedhet, hasűri vérzést okozva, de egyébként tök ártalmatlan jelenség, egyszerűen azt jelzi, hogy ovulációd volt.

Ettől még simán teherbe eshetsz.

2019. jún. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszodat! :)
2019. jún. 19. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!