Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használni fog a gyogyszer?

Használni fog a gyogyszer?

Figyelt kérdés

3 hete vérzek, ezert elmentem nőgyogyaszhoz. Ebbol az elso heten csak barnaztam nagyon kicsit, a 2. héten "rendes" de keves verzes is volt, szinte csak ha pisiltem akkor láttam, most meg 3. hete rendesen vérzek mintha megjött volna, mondjuk nem olyan mennyiségben, de ehhez már kell betét. Nah mindegy, a doki megvizsgált, nem talált szerencsére semmit. Norcolutot írt fel. Holnap kezdem szedni. Ez segiteni fog?Ugy unom mar ezt a 3 hete tarto sz*rakodást. Meg fog jonni rendesen es utana elmulik már végre?:(


28L


2019. jún. 20. 09:44
 1/2 A kérdező kommentje:
Rendes verzesem aprilisban volt amugy. Majusban nem jott meg. Bár sosem volt nekem rendszeres annyira, hat gondoltam késik mint mindig... erre most 3 hete ez van. De ez nem rendes mensi. Nekem akkor par nap elotte mindig gorcsol a hasam. Aztan megjon es 5 nap alatt lezajlik. De most semmi ilyen...
2019. jún. 20. 09:46
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, a Norculut meghozza.
2019. jún. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!