Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez felfázás? Csak reggelente...

Ez felfázás? Csak reggelente érzem a tüneteket, utána elmúlik?

Figyelt kérdés
Hajnalban arra ébredek már 4 napja, hogy nagyon kell pisilnk, ilyenkor fáj a pisilés, gyakrabban kell járnom és mintha görcsölne utána ott lent valahol, nem tudom körülírni a fájdalmat?Napközben meg elmúlik (nincs vizelési inger, nem fáj), de reggel elviselhetetlen. Illetve viszketni is szokott. Pár napja a velencei tóban fürödtem, rá két napra jelentkeztek a tünetek. Sok vizet iszom, így sem múlik. Volt valakinem hasonló tünete? Olyan, mintha felfázás lenne de mivel napközben elmúlil, nem tudom... ma megyek orvoshoz, kedden nőgyógyászhoz, csak érdekel, hátha más is talasztalt ilyet.
2019. jún. 21. 05:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt ilyen velem is, a napom elején még a munkahelyen is voltak tünetek, utána elmúltak. Éjjel meg hajnalban szenvedtem főleg. Nekem az Urogin segített.
2019. jún. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Neked mennyi idő után enyhültek a tünetek?
2019. jún. 21. 06:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Miután elkezdtem Urogint inni, másnapra már jobb volt, utána való napra már gyakorlatilag elmúlt. Fel voltam fázva a strand hideg vize miatt.
2019. jún. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tőzegáfonya készítmény csodát tesz CRANALGON és/vagy

gyógytea keverék APRÓBOJTORJÁNOS TEAKEVERÉK (György tea, Gyuri bácsi).

Én 1 nap alatt rendbejöttem ezektől.

2019. jún. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. jún. 22. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!