Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most 16. án jött meg utoljára,...

Most 16. án jött meg utoljára,23. án elmúlt és 23. án lefeküdtünk a párommal. Többi lent?

Figyelt kérdés
Most 16.án jött meg utoljára, 23.án elmúlt és 23.án lefeküdtünk a párommal.(védekeztünk) Azóta 5percenként pisilnem kell, ez lehet korai terhesség vagy felfázás? Hozzáteszem, aznap még tusoltam hidegvízben, de siettem valamint a hideg csempén álltam amíg mostam. Ez mi lehet felfázás vagy terhesség? 17 éves lány
2019. jún. 25. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Alapszabály bármilyen életkorban: amíg nem vagy tisztában azzal, hogy hogyan lesz a gyerek, addig ne szexelj. Szóval nyiss ki egy biosz könyvet inkább, olvasgass és utána kérdezz ilyen ordas nagy hülyeségeket...
2019. jún. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta hogy kommentalj ide ha ennyire eszes vagy miert nem gorgettel tovabb? :)
2019. jún. 25. 20:12
 3/3 anonim ***** válasza:
A felfázás egy húgyúti fertőzés. Semmi köze a hideghez. Nászutas betegségnek is hívják. Ezért kell szex után mindig pisilni mennie a nőnek. Azzal ez elkerülhető. Igyál medveszőlő teát, és szedj tőzegáfonya kapszulát. Ezektől valószínűleg el fog múlni. Ha mégsem, akkor menj háziorvoshoz. Az első amúgy igazat szólt. Terhesség leghamarabb 3-4 hét múlva lesz megállapítható. Tünet a 6. héttől van. De ha védekeztetek, eleve nem lehetsz terhes. Gyakori pisilés pedig akkor van terhesség során, ha már a gyerek nyomja a szerveket... Úgyhogy kérlek szépen, tényleg nézz utána a saját tested működésének, mert a tudatlanság ciki.
2019. jún. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!