Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » El kell mennem de akkor lesz...

Vdiina2019 kérdése:

El kell mennem de akkor lesz meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szüleim elutaznak itthonról, nem nagyon szeretnének itthogy hangyni, ezért valószínűleg el kell mennem tesómékhoz. (nővérem+a fiuja) Akkor lesz meg, nagyon szégyenlős vagyok utálom mikor hallják ahogy kibontok 1 betétet, a kukáig kézben elvinni pedig halál. Mit tegyek?!

2019. jún. 27. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Használj tampont ha a betéttel bajod van.
2019. jún. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A, menj a szüleiddel nyaralni.

B, menj a nővéredhez, ő is és a pasija is tudja, hogy a lányok szoktak menstruálni.

Egyébként az sokkal “durvább” lesz amikor hallod őket szexelni.

2019. jún. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt az ideje felnőni, és felismerni hogy nem vagy különc és egyedi attól, hogy betétet használsz, ezért nem fog rajta senki fennakadni meg szóvá tenni. Az emberek ezen kívül még szarni és baszni is szoktak, ezért túl kell lendülni azon a pontot, hogy nem merünk a boltba vécépapírt, óvszert vagy betétet venni, mert a pénztáros meglátja, és kiderül hogy te is emberből vagy. Ha ez megvan, akkor tudd, hogy a rokonok, ismerősök is tisztában vannak ezekkel, és nem fognak falhoz állítani hogy vajon milyen műanyag zörgött a budiban amíg bent voltál.


Kettes lehetőség ha buta vagy: ne csinálj semmit, vérezd össze magad a plafonig, hiszen az kevésbé ciki mint egy betétet kibontani.

2019. jún. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem zárkózhatsz be állandóan, ha megjön. Nincs abban semmi, ha meghallják a betét kibontását, ha mégis nagyon zavar, bontsd ki előre. Négyszemközt megkérdezhetnéd a nővéred, hogy hová tegyed a használt betétet. Nálunk pl. a WC helyiségében van egy kicsi szemetes, abba lehet dobni, miután az ember becsomagolta egy darab ujságpapírba, vagy nejlonzacskóba.
2019. jún. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Ezt sok ember úgy oldja meg, hogy a kukát eleve a WC-be teszi és akkor nem kell vele átsétálni a lakáson. ...de ha mégis, nem feltétlenül kell úgy körbevinni, mint a véres kardot.

Az, meg hogy hallani lehet, ha felbontasz egy betétet, már magában is botrányos. Hogy lehet ott egy normálisat kakkantani? :D

2019. jún. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"utálom mikor hallják ahogy kibontok 1 betétet, a kukáig kézben elvinni pedig halál. Mit tegyek?!"


Miért, ők állandóan ott fognak fülelni a budiajtónál azt lesve, hogy mi van a kezedben? :)


Ugyan már, ne légy gyerekes!


Ez természetes dolog, viselkedj természetesen vagy várd meg, amíg bevonulnak sxelni a szobába, akkor majd nem hallják a nyögések közben. :)

2019. jún. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
És akkor kakilni hogy fogsz?
2019. jún. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is voltak ezzel gondjaim. Egészen addig, amíg egy hónapra el nem mentem egy barátnőm családjához. Ráadásul még ciki helyzetbe is kerültem, mivel még nem használtam tampont és átáztam egyszer. Azóta már hogy úgy mondjam, nem annyira veszem fel az ilyeneket. A nővéred is nő, nyilván tudja hogy ez mivel jár.
2019. jún. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!