Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vizet pisilek? Ez normális?

Vizet pisilek? Ez normális?

Figyelt kérdés
Ma ebbe a melegbe biztosan megittam 3,5 liter folyadékot. Ma gyorsan zuhanyzás közbe elintéztem a pisilést(ez nem surun fordul elo) es lattam hogy atlatszo a pisim. Ez normális,ugye?

2019. júl. 6. 22:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. júl. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen, én mindig ilyet pisilek, mert sokat iszok.
2019. júl. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2019. júl. 6. 22:46
 4/15 anonim ***** válasza:
Minél többet iszol, annál világosabb lesz a vizelet.
2019. júl. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Normális, ezt hívják túl hidratált állapotnak. Viszont a májra és a vesékre nézve nem a legegészségesebb, mert nem tudják ellátni a feladatukat és a bőröd is felvizesedhet a sok folyadéktól.
2019. júl. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Ahhoz, hogy valaki túlhidratált legyen, nagyon sok vizet kell meginnia nagyon rövid idő alatt.
2019. júl. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#6 Nem az idő a lényeg, hanem a folyadék bevitel mennyisége.
2019. júl. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%

ez orbitális hülyeség, hogy a máj meg a vese nem tudja ellátni a feladatát, ha sokat iszol, mivel pontosan ezek működését segíti, a méreganyagoktól gyorsabban megszabadulsz

az hogy valaki felvizesedik, egyáltalán nem a vízivástól van, hanem anyagcsereproblémája van annak az embernek, egy teljesen más eredetű, és jellegű probléma, az egy betegség. attól, hogy megiszol napi több liter vizet, nem fog a tested felvizesedni, mert kiürül belőled a vizelettel. szinte lehetetlen annyit inni, hogy ez tökéletesen ne történjen meg, így ha valaki a vízivástól felvizesedik, az beteg


24 éve mióta az eszemet tudom napi 3-5 litert iszok, minden egyes vizelésnél kb teljesen átlátszó folyadék jön, eddig minden orvos azt mondta, nagyon jól csinálom, egyik sem figyelmeztetett ilyen jellegű dolgokra, és nem vagyok egyáltalán felvizesedve

Ellenben ismerősöm aki szteroidot szed, keveset iszik, mégis fel van vizesedve, mivel megváltoztatja az anyagcserét a gyógyszer

2019. nov. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#8 A Google a barátod. Tessék utána olvasni, hogy is van ez.
2019. nov. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38%

Kérlek linkeld azt a tanulmányt, kutatást, ami alátámasztja azt, hogy napi 3-5l víz elfogyasztása rontja a májfunkciót, illetve vizesedést okoz.

Várom, köszönöm.

2019. nov. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!