Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik a legjobb akár vényköte...

Melyik a legjobb akár vényköteles fájdalomcsillapító menstruációs görcsre, fájásra?

Figyelt kérdés

Pár napon múlva utazok, és sajnos pontazokban a napokban fog rámtörni a rosszullét. Kicsit félek, ugyanis mikor megvan, hányás, ájulás, hasmenés, erős görcsök, és nagyon erős fájdalmak is felütik a fejüket, illetve ha kocsival utazok, gyorsulások alkalmával feszül, szúr és fáj a petefészkem .. Így emeglehetősen félek a repülőgéptől ..:D

Sok fájdalomcsillapítót próbáltam már, vénynélkül kaphatóak hatástalanok, nospa nem ér semmit, diklofenák, nimesulide tartalmúak önmagukban nem használnak. Akik tapasztaltabbak ...milyen fájdalomcsillapítót ajánalátok , ami garantáltan csillapítja a fájdalmat, és nem csak 1-2 órára?

22/L



2019. júl. 8. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
Hű, hát nekem pedig csak a Cataflam (diklofenák) működött eddig jól, háziorvossal szoktam felíratni 50 mg-os Cataflam-V-t, amit vízbe kell dobni, és így folyadékként nagyon gyorsan kezd hatni. A kifejezetten menstruációs görcsre ajánlott szerek nem működnek nekem sem.
2019. júl. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%
Nekem is a cataflam vált be egyedül.
2019. júl. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%

Flector por

Analgesin Forte 550 mg

Xilox por

(Mindhárom vényköteles!)

2019. júl. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14%
Nekem csak az Algoflex M.
2019. júl. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14%

Szia.

Én Xilox port szedek erre a problémára. A Flector por nekem erősebbnek tűnik, de nem szeretem az ízét, hogy mentolos.. xiloxxal nincs ilyen problémám.

2019. júl. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az Algoflex M vált be legjobban.
2019. dec. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!