Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nap végére nagyon erős a...

A nap végére nagyon erős a szaga a fehérneműmnek és “átázik”. Ez normális?

Figyelt kérdés
Picit több a folyásom és sárgás a színe, voltam dokinál, ahol a kenetvétel negatív lett. Tisztasági betétet nem szeretnék naponta használni, nem egészséges. 18L
2019. júl. 8. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Naponta többször cserélj bugyit. A tisztasági betét még mindig jobb, mintha egész nap nedves közegben van az alfeled.
2019. júl. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az egész ciklusod alatt ez van? Lehet, hogy elég csak a peteérés környékén a tisztasági betét. De szerintem semmi egészségtelen nincs benne, csak ha nem szükséges, akkor fölösleges környezetszennyezés. De ha erős a folyásod, akkor ez van.
2019. júl. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért lenne egészségtelen. Nekem is sok folyásom van, naponta használok tisztasági betétet. Sokkal jobb, mintha egész nap a tocsogós bugyiban kéne mászkálnom. Ráadásul a nadrág is átveszi a szagot...nekem sincs semmi bajom, egyszerűen ilyen vagyok. Ha nem akarsz betétet használni, akkor válts bugyit gyakrabban. Sajnos ez ilyen.
2019. júl. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lehet,venni kicsit vastagabb tisztasagi betétet szóval talán probáld meg azt. És mindig legyen nálad plusz egy bugyi
2019. júl. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!