Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vagilact Q segit a huvelyi ph...

Vagilact Q segit a huvelyi ph visszallitasaban?

Figyelt kérdés
A nogyogyasztol klion d 100 huvelytablettat kaptam, ami ugy erzem segitett. Viszont megjott a mensim ugy hogy a huvelyfloramat nem tudtam visszaallitani. Vettem ellen probiotikus tampont, ma vagyok mensi 5. napjan a tampon elfogyott. Ugy hogy vettem vagilact q huvelytablettat, nem tudok jelenleg visszamenni orvoshoz egy nehany okbol kifolyolag. Valakinek segitett visszaallitani a huvelyflorat? Mit tehetek hogy megovjam a huvelyem normalis phjat? Nyaralas es furdozes alatt mit ajanlotok a fertozesek, gombak stb. elkerulese erdekeben?

2019. júl. 10. 14:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyaralás idején is használhatsz ellen tampont. Ugyanúgy teszek fel én is magamnak, ha strandolni megyek, függetlenül attól, hogy van-e éppen vérzésem, vagy sem. Úszás után első dolgod a tampon eltávolítása legyen! A Vagilact Q-val nincs tapasztalatom, sajnos.
2019. júl. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!