Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előrehozására van...

Menstruáció előrehozására van biztos, bevált tippetek?

Figyelt kérdés
Egy elég költséges , külföldi nyaralást kaptam ajándékba és szeretném maximálisan kiélvezni, emiatt kellene néhány jó tipp...

2019. júl. 10. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha még 99 alkalommal teszed fel a kérdést, akkor sem fogsz más választ kapni.
2019. júl. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes leszel addigra,akkor sem kell foglalkoznod ilyennel!
2019. júl. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

emiatt sosem próbáltam, csak akkor, amikor már késett egy ideje. cickafarkfű teát ittam olyankor minden reggel, 1-2 nap alatt megjött. azt nem tudom, ha még nincs itt az ideje, megjön e tőle.


egyébként meg viszel magaddal fájdalomcsillapítót, görcsoldót, tampont, intim kelyhet, akármit, és máris élvezhető. intim kehellyel még fürdeni is lehet normálisan, nem ázik el, mint a tampon

2019. júl. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nincs itt az ideje, nem jön meg hamarabb!

A tampon jó ötlet, és az intim kehely is jónak hangzik, bár abban nincs tapasztalatom. Gondolom, kicsit gyakorolni kell a használatát, és meg kell szokni. De ilyen esetekben kifejezetten hasznos lehet!

2019. júl. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%

nagymamám praktikája nálam mindig működött:) a mensis vért fel kell fogni egy befőttes üvegbe, és fel kell hígítani valamennyi vízzel (ideálisan puncivízzel). lezárad az üveget és elrakod sötét helyre. amikor előre akarod hozni, akkor fogsz két három sminkletörlő vattát és beáztatod a csodaszerbe (mi így hívjuk itthol), és éjszakára felhelyezed a hüvelybe. a puncid a mensis vértől azt hiszi megjött, és tényleg meg is fog jönni:) az egy elrakott csodaszer amúgy egy évig áll el

jó nyaralást!:)

UI: ha te nem fogsz a nyaralásig menstruálni, akkor lehet más csodaszerét is használni, de minél közelebbi rokon legyen, mert csak akkor ismeri fel hatékonyan a test a menstruációt:)

2019. júl. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Bszdmeg, nem hiszem el, hogy mindennap megkérdezi valaki...


Elkeserítő, hogy elvileg érett lányok, nők mennyire nincsenek tisztában a saját testükkel, a működésével :(

2019. júl. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Értsétek már meg, hogy nem lehet.:))) Fogamzásgátlóval lehet befolyásolni, mással nem. Az ilyen házi praktikáknak semmi köze hozzá. Ha fürödni akarsz, tegyél fel tampont.
2019. júl. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!