Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van összefüggés?

Van összefüggés?

Figyelt kérdés
Elég fiatal vagyok, most fogok 8.ba menni, már 4, vagy 5(lehet hogy 6) alkalommal volt menstruációm 2018.július tizedikei kezdettel. Egyszer régebben véletlenül(tényleg) kielégítettem magam, és az olyan jó volt, hogy azóta rendszeresen. Erre nagyon nem vagyok büszke, és tudom, hogy fiatal vagyok meg minden, és nem is kioktatásra vágyok. Egyébként ez régebbre nyúlik vissza, mint hogy megjött volna. Szóval a kérdés az, hogy van e ennek köze ahhoz, hogy március tizenegyedike óta nem jött meg? Azóta voltak olyan görcseim, amik menstruációkor szoktak lenni, de vérzés nem volt. Még szüz vagyok, és a menzeszem nem állt be, sosem telt el kettő között ugyan annyi idő. Tehát már négy hónapja, hogy utoljára volt. 20.án indulunk nyaralni, jó lenne, ha addig megjönne, és tudom, hogy nem lehet siettetni.

2019. júl. 12. 18:56
 1/1 anonim válasza:
Én annyit tudok hogy első menstruáció tol számítva egy két ével még nem áll be és ki maradhat vagy egy ideig nem jön. De sajnos azt nm tudom hogy van e összefüggés csk remélem mert én sem vagyok büszke de hasonló cipobe járok csk én még nm mens..
2019. júl. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!