Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális, hogy március óta...

Az normális, hogy március óta nem jött meg újra?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, 5 éve menstruálok. Még viszonylag rendszertelen, de ilyen hosszú kimaradás még soha nem volt. A szüleim orvoshoz akarnak vinni, de attól meg eléggé tartok. Mit ajánlotok?

2019. júl. 13. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Hasi ultrahangtól is tartasz?
2019. júl. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj és ne tarts egy nőgyógyászati vizsgálattól ez amolyan szükséges rossz. Ha elmész rá biztos kiderül az oka , lehet hogy csak stresszesebb voltál, de az is lehet,hogy van valami kisfokú petefészek elváltozásod(PCOS) de nem megijeszeteni szeretnélek csak, ha probléma áll fenn azt nagyon gyorsan megállapítja a szakorvos és annál hamarabb kezelik így hosszútávon kevesebbet fogsz idegeskedni rajta.
2019. júl. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem február óta csak egyszer volt, én se merek orvoshoz menni. Be vagyok szarva, konkrétan. De legalább nem vagyok egyedül...


18l

2019. júl. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is volt hasonló eset, egy-két nap híján rendszeres volt a ciklusom (kb. 4 évig) és most év elején egyszer csak nem jött meg és hónapokon keresztül féltem orvoshoz menni annak ellenére, hogy nem változott a helyzet és mire elhatároztam, hogy már tényleg kéne kezdeni valamit, akkor jött meg újra. (Ez volt június elején.) Igazából nagyon stresszes időszak volt, valószínűleg ennek tudható be, de természetesen jobban teszed ha hamarabb szánod rá magad az orvoshoz menéshez mint én...:)
2019. júl. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miert féltek az orvostól? En 20 eves vagyok, es hüvelygomba miatt az elmúlt 7 hónapban 10x voltam nőgyógyásznál. Hüvelygombával együtt jött a menstruációs panasz nekem is, de azzal egyik orvos sem tudott mit kezdeni, csak annyit, hogy biztos hormonzavar.
2019. júl. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!