Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vasárnap nem tudtam elmenni...

Vasárnap nem tudtam elmenni nagywcre de párom anyuja aki amugy védönö adott elöbb vmi folyadekot vmi dulsoft nevűt amitöl szerinte kellet volna wcznem de mégse majd adott egy kupot. Vasárnap sikerül is a kuptól. Azota meg folyfon megyek!?

Figyelt kérdés
Viszont ami aggaszt hogy tegnap is meg ma is napi 2-3 szor kell mennem de hirtelen jön egy hasgörcs es rohannom is kell. Ami jön az is fura ilyen puha es fájós :( korabban mindig nehezen keményet sikerült. Parom anyujáék tegnal ota külföldön vannak nem akarom zavarni. Szerintetek ez normális? Mitöl lehet ez a kúptól??
2019. júl. 16. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól, amit megittál! Az volt a hashajtó. A kúp glicerinkúp volt? Mert az csak síkosító, a kakira nem hat.
2019. júl. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Azt hogy milyen kúp volt nem tudom :( Mikor párom amyuja felrakta először ilyen furi bizsergős érzés volt majd elkezdett csípni, és erős wczhetnékem volt. Attól sikerült is.Viszont még mindíg olyan furákat wc zek bár már nem görcsölök :)
2019. júl. 17. 08:48
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

Felnőtt embernek más teszi fel a kúpot??


Na jó, ez kamu. Ennyi. Ilyen nincs..

2019. júl. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szeintem nem ez volt a kérdés. Amúgy meg nem kicsit görcsölt a hasam és minden bajom volt. És képzeld igen párom anyuja EÜ-s jelenleg védőnö, és ő tette be.Mivel magamnak sose adtam és éppen abba az állapotba örültem is hogy segitenek rajtam!
2019. júl. 17. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!