Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek a súlyom a magassá...

Szerintetek a súlyom a magasságomhoz kèpest ideális?

Figyelt kérdés
146-cm vagyok ès kb: 45-46-kg! A mellmèretem 85B! Néha azt èrzem,hogy fogynom kellenne!

2019. júl. 16. 14:05
 1/5 A kérdező kommentje:
20-éves leszek most augusztusban!
2019. júl. 16. 14:10
 2/5 anonim ***** válasza:

Leírás alapján semmit nem lehet mondani


Vagyis lehet, de így nem érdemes, mert a számok nem feltétlenül jelentenek bármit is

2019. júl. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
BMI alapján az átlag súlytartományba tartozol, annak is az alacsonyabb részébe. DE! Ez nem számol a zsír-izom aránnyal és az alkattal. Ismerek én is olyan lányt aki súly alapján nem lenne elhízott de durván alma alkat, nagyon vékony lábak és karok mellé hatalmas has. A mellalatti körfogatból kiindulva neked is lehet hasonló alkatod, de simán lehetsz úszónő is széles háttal és kocka hassal.
2019. júl. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Arányos vagyok mások szerint! Nincs nagy hasam!
2019. júl. 16. 15:14
 5/5 A kérdező kommentje:
A tesi tanárom megnèzte a zsír-izom arányt is ès aztmondta,hogy ne hizzak meg ne fogyjak igy tartsam meg ahogy most van! Igy pont jo!
2019. júl. 16. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!