Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Éppen Horvátországban nyaralun...

Éppen Horvátországban nyaralunk (7 éjszakát vagyunk itt ) és megvan bemehetek a vízbe? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval éppen megvan ez a 3. Nap (5 napig tart ) a kérdésem az lenne hogy holnap azaz a 4. Napon már bemehetnék a tengerbe ??? Tampont próbáltam de nem megy fel és nagyon fáj :-( a 2. És a 3. Napon szokott nagyon erős lenni a vérzés a 4. napon szinte alig alig jön valami és így az 5. -en is ( a helyesírási hibákért előre is elnézést )

2019. júl. 19. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Várd meg míg teljesen elmúlik! Nagyon komoly hüvelyi fertőzést lehet kapni még akkor is ha nincs meg.
2019. júl. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mire elmúlik addig lassan már indulunk haza mióta eljöttünk még 1 napot sem tudtam fürödni bele sem tettem a lábamat 😕😕
2019. júl. 19. 13:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem is értem hogy jut eszébe ilyen egy felnőtt nőnek. Szomorú. Az intinkehely megoldás lehet, de ahhoz meg már gondolom késő van, hiszen azt sem találomra kell vásárolni...
2019. júl. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Állítólag tengerbe mehetsz, de édesvízbe inkább ne.
2019. júl. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha a tampont nem sikerült feltenned, akkor bukta van.

Mini tamponnal próbálkoztál?

2019. júl. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem.. normál méretűvel próbáltam mert csak az volt nálam
2019. júl. 20. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!