Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez a mellbimbóm udvarán?

Mi lehet ez a mellbimbóm udvarán?

Figyelt kérdés

Este fürdés után vettem észre, félidőben tartok és már most érzékenyek a melleim. Tükörben néztem meg majd feltűnt hogy az egyik mellem bimbó udvaránál van egy görcs és hogy az fáj. Picit megnyomtam és kis fehér genny jött ki belőle, majd másik pozícióból megint arra hirtelen több fehér genny kipattant mint amikor kinyomnak egy pattanást. Mi lehet ez? Nagyon megijedtem ilyen még sosem történt. Lehet a mellbimbón pattanás vagy csak begyulladt ott egy tüsző, mirigy? Járt már valaki így?

Előre is köszönöm a segítséget!


2019. júl. 20. 23:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul, ott is lehet pattanás.

Vagy ha nagyobb volt, olyan göbszerű, akkor akár egy kis odatévedt szőrtüsző is begyulladhatott. Az jó nagyra meg tud nőni és fáj is.

Gyakran megesik.

2019. júl. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!