Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ebben a hónapban még nem jött...

Ebben a hónapban még nem jött meg, de még csak 8 hónapja menstruálok. Eddig még mindig megjött 20-a előtt. Kéne félnem a terhességtől? A hímvessző csak érintette a hüvelyem, nem ment be

Figyelt kérdés

2019. júl. 21. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt a qrva......
2019. júl. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a kezedben sült el, és összefogdostátok egymás holmicskáját, akkor semmi valószínűsége a terhességnek! Csak késik.
2019. júl. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nyolc hónapja menstruálsz de már pettingelsz?🤨 Ezt hogy és legfőképp miért? Amúgy ezt a barátod tudja?
2019. júl. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Amúgy egy az hogy kamasz korba még évekig késhet vagy siethet. A másik hogy én 3 éve menstruálok és egy hónapja hagytam először a barátomnak a pettinget szóval várj még szerintem még feldolgozók ezt a változást. Ne ugorj a mély vízbe. És idővitsétek a petting élet úgy hogy ne az ovulációdkor csináljátok
2019. júl. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók. Úgy gondolom hogy azt hiszitek 13-14 éves lehetek, mert még csak 8 hónapja jött meg. Szeretném mindenkinek mondani hogy a koromról nem tettem említést úgyhogy tisztáznám. 16, lassan 17 éves vagyok. És köszönöm a válaszokat, minden rendben van már.
2019. aug. 11. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!