Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális folyásnak számít?

Ez normális folyásnak számít?

Figyelt kérdés
Egy ideje már elég erős folyásom van, színe általában fehér nagyon ritkán egy kicsit sárgás. Állaga ragacsos sűrű vagy híg. (Változó) Szagot nem mindig érzek. Néha amikor elmegyek mosdóba érzek erősebb, kellemetlen szagot, de ha közelebbről szagolom a betétet (mindennapos használat muszáj nekem sajnos) akkor nem érzek különösebb szagot. Szűz vagyok még. Nem tudom eldönteni hogy ez normális vagy sem (?) 19/L

2019. júl. 21. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
az erős folyás az nem hiszem hogy jot jelent. lehet valami fertőzést összeszedtėl.
2019. júl. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vegyél multigyn actigelt az helyrehoz :)
2019. júl. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy gélt, kúpot nem tudok használni. :( Tampont se tudok.
2019. júl. 21. 15:07
 4/8 anonim ***** válasza:
miert nem tudsz kúpot használni..?
2019. júl. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgy ahogy a tampont sem
2019. júl. 21. 15:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmilyen gélt meg kúpot, kencét ne használj! Azzal csak felborítod a hüvelyed normál helyzetét, utána meg mehetsz nődokihoz. Ha nem csíp/viszket/ég a hüvelyed, akkor felesleges izgulni. A ciklus idején változik a folyás, (peteérés, közelgő menstruáció) ez természetes.
2019. júl. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A multigyn nem olyan gél, akár az ujjaddal bejuttathatod.

Ez fogja helyreállítani a hüvelyflórat.

2019. júl. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
en emiatt voltam nőgyogyásznál. hüvelykupot irtak fel.
2019. júl. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!