Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fura menses vagy veteles?

Fura menses vagy veteles?

Figyelt kérdés
Mensesem napján szokatlanul durva menstruációs panaszaim voltak de vér sehol. 5 napra rá normál görcsökkel kissé alvadtan de rendes menses jött el is kezdtem a fogamzásgátlót (előtte tesztek végig negatívak még most is) a panasz az lenne, hogy 8 ik napja barnás pecsételésem vn nem volt csak 2 nap rendes vérzésem. Gyanítom a kémiai terhességet lehet a méhem épp tisztul a nem le tapadt de megtermékenyült petesejttől?!Előtte voltak szűró kis méh görcseim.. De ha mégis sikerült volna a termékenyülés a teszt pozitív kell, hogy legyen nem? Teljesen össze zavarodtam valakinek volt ilyen? Még 5 nap van dokiig nem bírom ki.

2019. júl. 23. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hinnem, hogy vetélés, ha elkezded szedni a tabit, attól megszűnik a mensid, majd pedig utána a barna folyás is normális, hiszen a tabletta összezavarja a hormonháztartásodat az első 1-2 hónapban.
2019. júl. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Küldj már neki lécci olyan választ hogy már 2 x szedtem fogamzasgatlot és végig véreztem az első hét alatt ahogy kezdtem szedni ezert furcsa. Tudom hogy okoz ilyet de nem a rendes mensessel első szem után nem?
2019. júl. 23. 21:51
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, egy baratnom kerdese, csak gyorsan kimasoltam amit irt
2019. júl. 23. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!