Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti kaptatok a suliban a...

Ti kaptatok a suliban a mensiről tájékoztató csomagot, tampon/betét mintadarabokkal?

Figyelt kérdés
Aki kapott, ki is próbálta rögtön, vagy megvárta az első mensijét?
2019. júl. 23. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen kaptunk, bár az én időmben tampont még nem osztottak.

Bontsd ki nyugodtan, ezek a minta darabok azért vannak, hogy nézegesd, tanulmányozd őket, hogy majd amikor először megjön a menstruációd akkor tudd mint kell vele kezdeni.

2019. júl. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
Igen, mi is kaptunk. Én nem bontogattam ki, csak akkor vettem elő amikor tényleg megjött. Nem volt agysebészet rájönni a működésére első ránézésre sem, bár tampont mi még nem kaptunk. Azért 10 éves koromtól pár betétet a táskámban tartottam a biztonság kedvéért mert sok osztálytársamnak akkor jött meg.
2019. júl. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi is csak betétet kaptunk, jópár félét. 1-2-t kibontottam otthon, de a bugyimba csak akkor tettem, mikor megjött. Fura érzés volt, de akkor is az lett volna, ha már előtte kipróbálom, mert mem mga a betét volt rossz, hanem maga az ahogy véreztem. Csomószor elöntött lent ilyen melegség, éreztem, h folyik, h egyre nyirkosabb, és nehezebb a betét stb. Ezt a részét nem lehet előre kipróbálni...

32/n

2019. aug. 10. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!