Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hányas méretig lehet kontaktle...

Hányas méretig lehet kontaktlencsét csináltatni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy az én szemem viszonylag sokat romlott

-2,50 es -2,75

Lehet ilyen rossz szemre kontakt lencset csinaltatni?



2019. aug. 28. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze. Ilyenre még simán lehet. Nekem jóval rosszabb,-6,5-ös a szemem, és kontaktlencsét hordok. Hogy pontosan hányas diopriáig lehet, azt nem tudom biztosra, de szerintem 10-ig biztos lehet. Persze nem csak ezen múlik, hanem, hogy kinek,hogy bírja a szeme pl.
2019. aug. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyébként egy idő után kifejezetten ajánlák a kontaktlencsét, mivel pl egy -12es szemüveg már annyira kicsinyít hogy csúnya és vastag is
2019. aug. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Renek, koszonom szepen a valaszokat! 🥰 es azt esetleg nem tudjak, hogy hol tudnek legolcsobban csinaltatni?
2019. aug. 28. 10:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Kontaktlencsét nem csináltatni kell, hanem venni. Elmész optikushoz, részt veszel a betanításon, megnézi melyik lencse a legjobb számodra és veszel egy dobozzal.
2019. aug. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 stewie200 ***** válasza:
Én és a családtagjaim akiknek kell, eoptikáról szoktunk rendelni. Sok fajta van, külön mindegyik adatot meg tudod adni, így nem tudsz rosszat rendelni
2019. szept. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!