Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsét rendeltem,...

Kontaktlencsét rendeltem, azonban késik az áru. Lehetőség van arra, hogy elálljak a vételtől?

Figyelt kérdés

A lencsebolttól rendeltem, nagyon sürgős volt, a honlapon 5-7 napot írtak, azonban már több mint két hete várok a lencsékre.

Türelmes ember vagyok, azonban a legutóbbi rendelésemnél is kb. 3 hetet vártam az egy helyett.

Meg tehetem azt, hogy lemondom a rendelést?


2010. júl. 14. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen ne vedd át ha megjön.Nem ismerem ezt a honlapot,talán nézd meg a szállítási feltételeket,hátha van valami utalás ezzel kapcsolatban.
2010. júl. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Felhívhatod őket és érdeklődhetsz, van-e lehetőség, amúgy meg ja, nem veszed át, 'oszt helló. Mi közük hozzá? Maradjon a nyakukon, ha ilyen faxok. Nekem fordítva szokott lenni, mindig másfél hetet ígérnek, aztán két napra rá jön az sms, hogy "kontaktlencséje megérkezett". Még valósággal ki se szállatm a kocsiból a ház előtt :) Persze ez nem panasz, de néha ez is okoz gubancot :)


Naszóval: átvenni nem kötelező, úgyhogy max ne vedd át, rendelj máshonnan.

2010. júl. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

Utolsó, te honnan rendelsz? Érdekelne, hogy hol ilyen gyorsak. :D

2010. júl. 14. 19:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Optirex. Nyíregyházi vagyok.
2010. júl. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én innen szoktam: [link]

Mindig ideér 1 héten belül. De a yukka.hu is jó.

Egyébként hívd fel őket és mondd meg hogy lemondod a rendelést mert lassúak, megteheted persze.

2010. júl. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2010. júl. 14. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!