Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüvegesek! Ti szerettek...

Szemüvegesek! Ti szerettek szemüvegesek lenni? Íelenleg hány dioptriás lencsékre van szükségetek?

Figyelt kérdés
2019. nov. 3. 05:54
 1/8 hírnök ***** válasza:
77%

szeretek


e nélköl rosszabbúl látnék


a kontakt lencse meg macerás, és amit nem mondanak el ki is száríthatja a szemet

2019. nov. 3. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Én nem szeretem a szemüveget, inkább csak itthon hordom. Havi kontaklencsém van, azzal bármit sportolhatok is, vezetésben sem zavar stb. 2.0 amugy
2019. nov. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Szeretek-nem szeretek, mióta az eszemet tudom az vagyok, az életem része, elképzelhetetlen vagyok nélküle.
2019. nov. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nem szeretem kérdése, muszáj hordanom.
2019. nov. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem, úgyhogy kontaktlencsét hordok.

-2,75 és -2,5 dioptriások a szemeim.

2019. nov. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 outtatime ***** válasza:
-2 mindkét szemre. Én nem szeretek a szememben piszkálni, a szemüveg meg egy jó kerettel még szép is.
2019. nov. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát én pl. egész gyerekkoromba az szerettem volna lenni, de sajnos akkor jó volt a szemem. Tudod nekem nagyon rossz érzés volt, hogy az osztályba egy csomóan lesznek szemüvegesek, én meg nem. Mindig is irigyeltem a szemüvegeseket (najó max -3,75 dioptriáig), mert egy csomó embernek jól tud állni, szóval öltöztet. Ha lett volna rá lehetőség akkor, simán elcseréltem volna mondjuk a 0 dioptriás szemem mondjuk egy -2,5 dioptriásra.


Haha többé már nem kell rájuk irigykednem, mert úgy hozta a sors, hogy idén én is az lettem, mondjuk nem sok, mindössze -0,75 dioptria...........olyan boldog vagyok hogy az lettem, mindig hordom. Sőt reménykedem benne, hogy tovább romlik, mert ezt a dioptriát kicsit keveslem. Nehéz lenne szavakba önteni, de szemüveggel valahogy többnek érzem magam.


Hátrányként viszont megemlíteném, hogy igencsak szét tudja az ember orrát a nap végére nyomni.


25/F

2019. nov. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem szeretek az lenni, de már úgyis megszoktam sajnos.

Kb 10 éve lassan, hogy az vagyok és -4, -4.5 kell.

2020. jan. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!